Zbiór porad Do Celu !

A może do parku

Park to doprawdy ciekawe miejsce. Pełno w nim drzew, krzaków i innych atrakcji. W parku można siedzieć, można również przejść się nim. Ale uwaga – w parku można również ćwiczyć. I to na kilka sposobów.
Park to niekiedy idealny miejsce do ćwiczeń. Po parku można przecież biegać  i to na różne sposoby. Można truchtać, uprawiać sprint, albo wykonywać trening interwałowy. Oznacza to, że biec możemy raz szybciej, a raz wolniej. Mało tego – w parku można przecież ćwiczyć skłony, skręty, a nawet przysiady, pompki. Można też wykonywać inne ćwiczenia. Niekiedy w parkach są dostępne drabinki oraz inne rzeczy, na których można wykonywać ćwiczenia. Po drabinkach można się wspinać, chodzić oraz wykonywać jeszcze inne ćwiczenia. W parkach są ławki. Na nich można wykonywać ćwiczenia na mięśnie brzucha oraz na wzmocnienie dolnych części kręgosłupa. Można też wykonywać wiele innych ćwiczeń.
Wycieczka do parku może być niekiedy źródłem bardzo dużej przyjemności. Chodzi tutaj zarówno o kontakt z naturą, jak również trening. Satysfakcja gwarantowana.