Zbiór porad Do Celu !

Ładne nogi i pośladki

Wielu z nas zależy na tym, aby ładnie wyglądać. Dotyczy to pań, ale panów również. Tylko panowie dbają o wygląd w inny sposób. Inne są ich cele, priorytety oraz metody. Skupmy się jednak na paniach. Zwłaszcza, że to im leżą na sercu zgrabne uda i pośladki. I nie ma się czemu dziwić – są to atrybuty kobiecości. Cóż jednak zrobić, aby zadbać o nie należycie. Jest kilka wyjść.
Ćwiczenia na jędrne uda i pośladki można wykonywać w domu. Jest wiele rodzajów takich ćwiczeń. Jedno z ćwiczeń prezentuje się następująco: stajemy w rozkroku i robimy przysiad. Następnie przenosimy ciężar naszego ciała na lewą nogę. Nasze biodra są wypchnięte w przód. Prawą nogę unosimy do wysokości talii. Po chwili opuszczamy nogę i schodzimy do przysiadu. Po wykonaniu 15 powtórzeń zmieniamy nogę.
A to jedne z wielu ćwiczeń. O pośladki można zatroszczyć się również na inne sposoby. Mięśnie pośladków lubią spacery, pływanie, marsze, biegi itp. A najważniejszy jest ruch. Choć nie zawsze możemy sobie na niego pozwolić – dlatego w wolnych chwilach należy wykonywać takie ćwiczenia.