Zbiór porad Do Celu !

Ćwiczyć można wszędzie

Salony fitness, siłownie oraz baseny cieszą się rosnącą popularnością. Ale na tym nie koniec. Często widzimy ludzi, którzy biegają sobie po parku. Trenować można wszędzie, nawet w domu. A nawet w drodze do domu. Warto o pewnych rzeczach pamiętać.
Coraz więcej osób troszczy się o sylwetkę, samopoczucie oraz zdrowy wygląd. I nie ma się czemu dziwić – w końcu dzięki temu jesteśmy ogólnie sprawniejsi, bardziej energiczni, a nawet młodsi. Choć wiek to podobno bardziej kwestia psychiki. Wróćmy jednak do treningu. Zamiast korzystać z windy wracając do domu powinniśmy się przejść po schodach. Oczywiście jeśli mamy takie możliwości. W domu możemy poćwiczyć pompki, brzuszki, przysiady, a nawet skłony. Panie często wykonują różne ćwiczenia na mięśnie ud i pośladków pośladków.
W wolnej chwili, oczywiście jeżeli taką dysponujemy, możemy biegać po parkach i skwerach. Idealnie jednak jest jeżeli mamy znajomego, który ma również zainteresowania sportowe. Wtedy możemy ćwiczyć razem. Taki trening może być ciekawy.