Zbiór porad Do Celu !

Kosztowne ekskluzywne kluby

W dużych miastach klienci inwestują pieniądze w karnety na drogie siłownie m.in. po to, aby poczuć się jak w dość ekskluzywnym gronie, więc płacąc oczekują odpowiedniego standardu. Urządzenia do ćwiczeń muszą więc być w miarę możliwości nowoczesne i umożliwiać wykonywanie wielu zróżnicowanych ćwiczeń w zależności od potrzeb użytkownika.
Bardzo ważne jest jednak także stworzenie odpowiedniego zaplecza kulinarnego – restauracja zaraz obok siłowni czy klubu fitness to doskonały pomysł na interes tak długo, jak gotuje się tam dania z myślą o ludziach przestrzegających surowych zasad diety. Z pewnością sukcesem okazałaby się knajpa oferująca różne ryby, kaszy czy pasty – tak chętnie zamawiane przez każdego trenującego człowieka.
Zamiast mocno przesłodzonych i nie wartościowych z punktu widzenia wysiłku fizycznego ciast, sukcesem mogłyby być ciasta warzywne, chociażby marchewkowe. Wraz z szerokim wyborem domowych izotonicznych napojów czy owocowych smoothies, z pewnością udałoby się przyciągnąć dużą rzeszę aktywnych klientów.